pierwszy drugi trzeci

Wodociągi i kanalizacje

 

Zarządcą sieci wodociągowo kanalizacyjne w Gminie Brudzeń Duży jest

PRZEDSIĘBIORSTWO MELGOS
spółka z o.o.
09-500 Gostynin
ul. Ziejkowa 5
te./fax 24 235-3017


DZIAŁ POGOTOWIA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEGO
Zgłaszanie awarii (całodobowo)
- konserwatorzy sieci wod-kan

Józef Wesołowski        tel: 505162607

Krzysztof Krzemiński    tel: 503656874

 

DZIAŁ TECHNICZNY

uzgodnienia dokumentacji projektowej, odbiory techniczne wod-kan, wydawanie warunków technicznych przyłączy wod-kan, eksploatacji sieci wod-kan, stacji uzdatniania wody oraz oczyszczalni ścieków, przyjmowanie zleceń na wykonanie przyłączy wod-kan, przyjmowanie zgłoszeń (plombowanie, montaż wodomierzy)

Kierownik działu:
Specjalista ds. eksploatacji mgr inż. Magdalena Madeńska
tel: 511938737

 

DYŻURY BIURA OBSŁUGI KLIENTA
Budynek Urzędu GMiny Brudzeń Duży pok. nr.3

Poniedziałek 13:30 - 17:00

 

DZIAŁ ROZLICZEŃ Z ODBIORCAMI
umowy, rozliczenia, windykacja należności, zgłoszenie stanu wodomierza

Ewa Smekla         tel: 511938713

Aleksandra Serwa tel: 505162605

e-mail: melgos1989@wp.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR

Beata Szczerbińska tel: 505162604

 

INKASENCI

odczyty wodomierzy, zgłoszenie stanu wodomierza

Barbara Cholewińska tel: 505162604

Dokonuje odczytu wodomierzy z:
Brudzeń Duży (ulice: Płocka, Miła Źródlana, Rzeczna, Osiedlowa, Sosnowa, Wspólna, Świerkowa, Modrzewiowa, Klonowa, Brzozowa, Akacjowa, Wiejska, Polna, Leśna, Słoneczna, Długa, Łączna), Bądkowo Jeziorne, Bądkowo Rumunki, Główina, Więcławice, Myśliborzyce, Bądkowo Kościelne, Rokicie, Uniejewo, Gorzechowo, Żerniki, Michałkowo, Janoszyce, Siecień Rumunki, Radotki, Lasotki, Rembielin, Kryżanowo, Łukoszyno Borki, Suchodół

 

Paweł Szczerbiński tel: 505397858

Dokonuje odczytu wodomierzy z:

Brudzeń Duży (ulice: Toruńska, Dobrzyńska, Wrzosowa, Sierpecka, Krótka, Szkolna, Witosa, Spokojna, Jana Pawła II, Zacisze, Krasickiego, Kochanowskiego, Kochanowskiego, Mostowicza, Tuwima, Śłowackiego, Norwida, Maya), Brudzeń Mały, Strupczewo, Sobowo, Cegielnia, Winnica, Zdziembórz, Bądkowo Rochny, Kłobukowo Patrze, Turza Wielka, Turza Mała, Karwosieki-Cholewice, Siecień, Sikórz.