pierwszy drugi trzeci

Wyniki V dnia sportu

 

 

W dniu 31 maja 2019 roku odbyła się V edycja Gminnego Dnia Sportu w Brudzeniu Duży. W zmaganiach sportowych brali udział uczniowie ze szkół z terenu naszej Gminy. Uczniowie rywalizowali w ośmiu dyscyplinach sportowych.

Klasyfikacja medalowa w poszczególnych kategoriach:

 

Gimnazjum

 

Piłka nożna

  1. Brudzeń Duży
  2. Siecień
  3. -

 

 

Piłka siatkowa – dziewczęta

  1. Brudzeń Duży
  2. Siecień
  3. -

 

Przeciąganie liny – dziewczęta

  1. Brudzeń Duży
  2. Siecień
  3. -

 

Bieg na 60 metrów – dziewczęta

  1. Alicja Kaniewska – Brudzeń Duży
  2. Maria Adamczyk – Siecień
  3. Zuzanna Kacprowicz -  Brudzeń Duży

 

Biegi przełajowe – dziewczęta

  1. Natalia Borowska – Siecień
  2. Karolina Lisicka – Siecień
  3. Aleksandra Wiśniewska – Brudzeń Duży

 

Skok w dal – dziewczęta

  1. Natalia Borowska – Siecień
  2. Alicja Kaniewska – Brudzeń Duży
  3. Karolina Lisicka – Siecień

 

Rzut piłką lekarską – dziewczęta

  1. Joanna Gugała – Siecień
  2. Oliwia Sieńko – Brudzeń Duży
  3. Natalia Borowska – Siecień

 

Badminton – dziewczęta

  1. Weronika Kęsicka – Brudzeń Duży
  2. Maja Różanowska – Siecień
  3.  -

 

Piłka siatkowa – chłopcy

  1. Brudzeń Duży
  2. Siecień
  3. -

 

Przeciąganie liny – chłopcy

  1. Siecień
  2. Brudzeń Duży
  3. -

 

Bieg na 60 metrów – chłopcy

  1. Arkadiusz Kołodzieżny – Brudzeń Duży
  2. Dawid Wyszyński -  Siecień
  3. Krzysztof Lichocki – Brudzeń Duży

 

Biegi przełajowe – chłopcy

  1. Dawid Marciniak – Siecień
  2. Kacper Żółtowski – Brudzeń Duży
  3. Jan Czachorowski – Siecień

 

Skok w dal – chłopcy

  1. Damian Banaszkiewicz – Brudzeń Duży
  2. Karol Tykaski – Brudzeń Duży
  3. Dawid Wyszyński – Siecień

 

Rzut piłką lekarską – chłopcy

  1. Krzysztof Lichocki – Brudzeń Duży
  2. Karol Tykarski – Brudzeń Duży
  3. Jakub Gajewski – Siecień

 

Badminton – chłopcy

  1. Michał Kiciński – Brudzeń Duży
  2. Jan Czachorowski – Siecień
  3. -

 

 

W klasyfikacji generalnej zwycięzcami zawodów w grupie uczniów gimnazjum została szkoła w Brudzeń Duży z wynikiem 215 punktów. Drugie miejsce zajęła szkoła w Siecieniu z wynikiem 174 punktów.

 

Podstawówka

 

Piłka nożna

  1. Siecień
  2. Brudzeń Duży
  3. Sikórz

 

 

Piłka siatkowa – dziewczęta

  1. Brudzeń Duży
  2. Sikórz
  3. Siecień

 

Przeciąganie liny – dziewczęta

  1. Siecień
  2. Sikórz
  3. Brudzeń Duży

 

Bieg na 60 metrów – dziewczęta

  1. Wiktoria Nowakowska – Siecień
  2. Aleksandra Romanowska – Brudzeń Duży
  3. Julia Fydryszewska – Brudzeń Duży

 

Biegi przełajowe – dziewczęta

  1. Karolina Strześniewska – Brudzeń Duży
  2. Martyna Drożdżewska -  Brudzeń Duży
  3. Małgorzata Szworaska – Siecień

 

Skok w dal – dziewczęta

  1. Alicja Gójska – Brudzeń Duży
  2. Aleksandra Romanowska - Brudzeń Duży
  3. Julia Maruszewska-  Sikórz

 

Rzut piłką lekarską – dziewczęta

  1. Wiktoria Grabowska – Siecień
  2. Gabriela Przybylska – Sikórz
  3. Oliwia Jaworska – Siecień

 

Badminton – dziewczęta

  1. Aleksandra Niedźwiedzińska – Brudzeń Duży
  2. Klaudia Dziublińska – Sikórz
  3. Kinga Kaźmierska – Siecień

Piłka siatkowa – chłopcy

  1. Siecień
  2. Sikórz
  3. Brudzeń Duży

 

Przeciąganie liny – chłopcy

  1. Siecień
  2. Sikórz
  3. Brudzeń Duży

 

Bieg na 60 metrów – chłopcy

  1. Damian Radoliński – Brudzeń Duży
  2. Dawid Bugaj – Siecień
  3. Daniel Różanowski – Siecień

 

Biegi przełajowe – chłopcy

  1. Paweł Strupczewski – Brudzeń Duży
  2. Rafał Gajewski – Siecień
  3. Damian Radoliński – Brudzeń Duży

 

Skok w dal – chłopcy

  1. Damian Radolińaski – Brudzeń Duży
  2. Daniel Różanowski – Siecień
  3. Paweł Strupczewski – Brudzeń Duży

 

Rzut piłką lekarską – chłopcy

  1. Damian Radoliński – Brudzeń Duży
  2. Kacper Chojnacki – Siecień
  3. Daniel Różanowski – Siecień

 

Badminton – chłopcy

  1. Paweł Strupczewski – Brudzeń Duży
  2. Miłosz Różanowski – Siecień
  3. Dawid Wańtuchowicz - Sikórz

 

 

 

 

W klasyfikacji generalnej zwycięzcami zawodów w grupie szkół podstawowych została szkoła w Brudzeniu Dużym z wynikiem 199 punktów. Drugie miejsce zajęła szkoła w Siecieniu z wynikiem 194 punktów, a trzecie miejsce zajęła szkoła w Sikorzu z 124 punktami.


« powrót