pierwszy drugi trzeci

Wyniki IX Turnieju Szachowego

Wyniki IX Turnieju Szachowego z okazji Święta Niepodległości

11 listopada 2019 roku w Brudzeniu Dużym z okazji Święta Niepodległości odbył się

IX Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Brudzeń Duży. W turnieju uczestniczyło

w sumie 34 graczy, podzielonych na kategorie senior i junior. Zwycięzcą kategorii senior został, po raz trzeci z rzędu, Mariusz Grochowski z Białej. Drugie miejsce zajął kilkakrotny zwycięzca turnieju Andrzej Rakowiecki z Płocka. Trzecie miejsce zajął Mateusz Szczawiński z Brudzenia, który zdobył również puchar dla najlepszego zawodnika naszej gminy. Bardzo zacięty charakter miały rozgrywki dla dzieci. Wygrał Adam Kujawa z Ulaszewa, drugi by Wiktor Wrześniewski z Bądkowa Kościelnego a trzecia Nadia Wrześniewska z Sobowa.

Urząd Gminy Brudzeń Duży chciałby podziękować wszystkim uczestnikom i zaprosić na kolejną edycję w przyszłym roku.