pierwszy drugi trzeci

Warsztaty komuterowe

 

WARSZTATY KOMPUTEROWE Z SIO2 DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

PRAKTYCZNE WPROWADZANIE DANYCH DO ZMODERNIZOWANEGO SYSTEMU INFORMACJI OŚWIATOWEJ

  Ze względu na zbliżający się termin warsztatów z wprowadzania danych do SIO2 w Poznaniu, chciałam poinformować, że zgłoszenia przyjmowane będą do 19.06.2019r. W związku z powyższym proszę osoby zainteresowane o przesłanie karty zgłoszeniowej, najpóźniej w dniu zamknięcia listy, do godziny 12.00 lub bezpośredni kontakt z biurem pod nr telefonu 71 759 89 20, 533 379 806 oraz marta.bala@cspmentis.pl
 

Warsztaty odbędą  się w dwóch terminach w Poznaniu :

Termin I – 24.06.2019r.

Termin II – 25.06.2019r.

Zajęcia warsztatowe mają na celu nabycie przez uczestników praktycznych umiejętności z zakresu wprowadzania poszczególnych danych do zmodernizowanego Systemu Informacji Oświatowej. Odbywają się one na specjalnie stworzonej bazie placówek w środowisku testowym udostępnionym przez Centrum Informatyczne Edukacji.

Szczegóły oraz warunki organizacyjne i finansowe znajdują się w ofercie, którą można pobrać używając poniższego linku.

Kliknij, aby poznać szczegóły i pobrać ofertę w pdf.

Po otrzymaniu zgłoszenia przekazane zostaną Państwu dokumenty (regulamin warsztatów oraz oświadczenie akceptacji warunków i kryteriów udziału w zajęciach warsztatowych), które należy dostarczyć podpisane w formie skanu lub wysłać faksem do 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Warsztaty odbędą się w Poznaniu, Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, Godziny 09.00 – 15.00, w dniach :

Termin I – 24.06.2019r.                                                            Termin II – 25.06.2019r.


 

Zapisać się na zajęcia można tradycyjnie ( wypełniając i wysyłając mailem lub faksem formularz) lub korzystając z formularza on-line, do którego przekierowanie znajduje się poniżej.Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego on-line.

Z poważaniem

Marta Bala

« powrót