pierwszy drugi trzeci

Nasze maseczki

,,Nasze maseczki to nie chusteczki''

 

   W dniu 15 czerwca 2020 r. zakończyła się realizacja projektu ,,Nasze maseczki to nie chusteczki'' w ramach pilotażowego przedsięwzięcia ,,Solidarni z bohaterami czasu epidemii''. Wnioskodawcą projektu było Koło Gospodyń Wiejskich ,,Nadwiślanki''w Główinie .Projekt realizowany był od 29.04.2020 r. do 15.06.2020 r. Głównym celem projektu była ochrona lokalnej społeczności przed COVID-19.

 

   W ramach realizacji projektu zostało uszytych 2050 sztuk maseczek ochronnych.Otrzymali je mieszkańcy naszej wsi oraz mieszkańcy Gorzechowa ,Siecienia,Więcławic.Nasze maseczki trafiły również do Domu Seniora Leonianum w Sikorzu,pracowników Sklepu spożywczo-przemysłowego w Płocku,Pizzerii Pomidor,Salonu Art-Fryz ,Salonu Urody Włos z Pazurem.Ponadto obdarowani zostali pracownicy ,,Działaj Lokalnie''w Płocku ,pracownicy Przedsiębiorstwa Handlowo -Usługowego Eko-Naft,pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

   Realizacja projektu przyczyniła się do bezpiecznego przemieszczania lokalnej społeczności w sposób bezpieczny dla ich zdrowia.

   Kwota przyznanej dotacji to 2.000 zł.

Sfinansowano z ,,Solidarni z bohaterami czasu epidemii''partnerskiego przedsięwzięcia programu ,,Działaj Lokalnie''i Nationale-Nederlanden.

,,Działaj Lokalnie''to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Fundację FLZP Młodzi Razem.

 

« powrót